İlginizi Çekebilir
Close up lawyer businessman working or reading lawbook in office workplace for consultant lawyer concept.
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsorlu

Yeni Nesil WordPress Haber Teması – Kanews

Yeni Nesil WordPress Haber Teması – Kanews
+ - 0

WordPress haber teması Kanews, SEO uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca temada hız optimizasyonu gibi önemli özellikler bulunuyor.

İnsanların hayatını kolaylaştıran WordPress sayesinde artık herkes kolayca bir web sitesi açabiliyor. Ancak web sitesi açarken ve açtıktan sonra bazı detaylara ekstra dikkat edilmesi gerekiyor. WordPress teması da kesinlikle bu detaylar arasında yer alıyor.

Çünkü yapılacak yanlış bir tema seçimi, sitede büyük ziyaretçi kayıplarına yol açabilir. Ayrıca sitenizin temasından dolayı web sitenizin performansı bile düşebilir. Bu sebeple özellikle bir haber WP tema arıyorsanız, yazımızda bahsedeceğimiz Kanews haber temasını kesinlikle incelemelisiniz.

WordPress Tema Seçimi Neden Önemli?

Yazımızın bu kısmını okuduğunuzda, WordPress haber teması Kanews gibi kaliteli temaları neden seçmeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. Bir tema seçerken dikkat edilecek tek kriter görünüm olmamalıdır.

Çünkü seçeceğiniz WordPress temasının SEO uyumlu ve responsive tasarıma sahip olması da çok önemli. Eğer SEO uyumlu olmayan bir tema seçerseniz, sitenizin arama motoru sıralamalarında yükselmesi zorlaşır.

Ayrıca responsive tasarıma yani farklı ekran boyutlarına göre hazırlanmış tasarıma sahip bir tema seçmezseniz, yine ziyaretçi kayıplarıyla karşılaşabilirsiniz. Kısacası bir WordPress teması seçerken dikkat edilmesi gereken oldukça fazla detay mevcut.

Bu detaylar birçok kişiye önemsiz gibi görünseler bile aslında çok önemliler. Bu yüzden sitenize bir WordPress teması arıyorsanız, kaliteli WordPress temaları üreten Kanthemes’i inceleyebilirsiniz.

Premium WordPress Temaları Kanthemes Tema Mağazasında

teknolojiaraci-wordpress-haber-temasi-kanthemes-kanewsKanthemes, aslında site sahipleri için birçok açıdan avantaj sağlıyor. Yazımızın bir önceki kısmında WordPress tema seçerken dikkat edilebilecek bazı kriterler olduğunu belirtmiştik. Ancak Kanthemes üzerinden bir tema satın alırken bu kriterlere dikkat etmenize pek fazla gerek yok.

Çünkü WordPress tema geliştiricisi Kanthemes, tamamen SEO uyumlu, yeni nesil ve responsive tasarıma sahip temalar geliştiriyor. Ayrıca temalarda hız optimizasyonu dahil birbirinden farklı birçok özellik bulunuyor. Kısacası Kanthemes üzerinden sitenize uygun istediğiniz temayı gönül rahatlığıyla satın alabiliyorsunuz. Daha sonra temayı sitenizde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

WordPress Haber Teması Tavsiyesi – Kanews

teknolojiaraci-wordpress-haber-temasi-kanews-kanthemesKanthemes üzerinde birbirinden kaliteli oldukça fazla WordPress temasının bulunduğunu tekrar hatırlatalım. Biz ise yazımızda bir haber teması olan Kanews WordPress temasından bahsetmek istiyoruz. Kanews haber teması, oldukça fazla özelliğe sahip. Bu özelliklerden bazıları aşağıdaki şekilde oluşuyor.

Kanews WordPress Haber Sitesi Teması Özellikleri

Birden Fazla Şık Tasarım ve Tek Tıkla Kurulum

Kanews WordPress haber teması, birçok farklı hazır tasarımla karşımıza çıkıyor. Üstelik bu tasarımlar oldukça şık ve kullanışlı olmalarıyla dikkat çekiyorlar. Tasarımlardan istediğinizi seçerek sitenizde kullanabilmeniz mümkün. Ayrıca temada tek tıkla kurulum özelliği de mevcut. Böylece temanın demolarını tek tıkla çok kolay bir şekilde kurabiliyor ve istediğiniz tasarımı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

SEO Uyumu ve Responsive Tasarım

Yazımızın önceki bölümlerinde temaların SEO uyumlu olmaları gerektiğinden bahsetmiştik. Temanız SEO uyumlu olmadığında, sitenizin arama motoru sıralaması düşebilir. Ancak Kanews temasıyla böyle bir endişeniz olmayacak.

Çünkü Kanews, sitenizi arama motoru sıralamalarında üst sıralara taşıyabilmek için SEO uyumlu olarak hazırlanmış.Ayrıca tema, responsive olarak tasarlanması sayesinde mobil cihazlar gibi farklı ekran boyutlarında da kullanışlı ve şık bir şekilde görüntülenebiliyor. Böylece ziyaretçiler sitenize hangi cihazdan girerlerse girsinler, şık bir görünümle karşılaşıyorlar.

Hız Optimizasyonu ve Eşsiz Tema Ayarları

Web sitenizde yavaşlama gibi problemlerin ortaya çıkmaması için sitenizin temasının hafif olması çok önemli. Yazımızda bahsettiğimiz Kanews haber teması da hafif bir tema olmasıyla ve hız optimizasyonuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Yani bu tema sayesinde sitenizin performansını arttırabilmeniz mümkün. Ayrıca temada oldukça fazla eşsiz tema ayarı mevcut. Yaklaşık 250 tema ayar seçeneği sayesinde temanız üzerinde tam bir hakimiyet sahibi olabilirsiniz.

Reklam Alanları ve Otomatik Güncellemeler

Kanews temasında bulunan reklam alanları sayesinde sitenize tek tıkla hızlıca reklamlar ekleyebilirsiniz. Üstelik tema içerisinde adblock uyarı sistemi ücretsiz olarak yer alıyor. Bu kısımda son olarak temanın düzenli olarak otomatik güncellemeler aldığını belirtmemizde fayda var. Bu güncellemeler sayesinde Kanews teması geliştirilmeye devam ediyor.

Kanews temasının dikkat çeken bazı özellikleri bu şekilde oluşuyor. Eğer sizde sitenize şık, kullanışlı, SEO dostu ve her açıdan gelişmiş bir WordPress haber teması arıyorsanız, Kanews’i tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap