İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

WhatsApp Boş Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Boş Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?
+ - 2

WhatsApp boş mesaj gönderme yaparak hiç beklenmedik anlarda arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. WhatsApp üzerinden boş mesaj göndermek için uygulayabileceğiniz bazı adımlar mevcut.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın günümüzde kullanıcılara oldukça fazla özellik sunduğunu biliyoruz. WhatsApp üzerinden dosya gönderme ve görüntülü konuşma dahil birçok işlem yapılabiliyor. Ancak tabii ki WhatsApp’ın asıl amacı mesaj göndermekten oluşuyor.

Bu uygulama sayesinde bilgisayar veya telefondan internete bağlanarak istediğiniz kişilerle yazılı veya sesli mesajlaşabiliyorsunuz. WhatsApp üzerinden mesajlaşırken ara sıra farklı şeyler yapmayı denemek isteyebilirsiniz.

Örneğin, arkadaşlarınıza boş mesaj yollayarak onları bir anda şaşırtabilirsiniz. WhatsApp boş mesaj gönderme işleminin zor olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu işlemi birkaç adımla beraber oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Boş Mesaj Nedir?

teknolojiaraci-whatsapp-bos-mesaj-gonderme-nasil-yapilir

Boş mesaj, aslında hiç karakter bulunmadan gönderilen mesaja denir. Yani bu mesajı gönderdiğinizde karşı taraf mesajda hiçbir şey göremez. Bu mesaj karşı tarafa sadece boş bir mesaj kutucuğu olarak gözükür. Özellikle arkadaşlarınıza birçok farklı sebepten dolayı boş mesaj göndermek isteyebilirsiniz. WhatsApp’tan boş mesaj göndermek için yazımızdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Neden Boş Mesaj Gönderilebilir?

Bu kısımda WhatsApp boş mesaj gönderme işlemini hangi amaçlarla yapabileceğinizi sizlere açıklamaya çalışacağız. Örneğin, WhatsApp’tan boş mesaj göndererek arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Arkadaşlarınız gönderdiğiniz boş mesaj sebebiyle WhatsApp’ta bir problem olduğunu düşünebilirler.

Yani eğlenmek için arkadaşlarınıza boş mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca herhangi birisine WhatsApp üzerinden boş mesaj göndererek o kişinin mesajınızı görüp görmediğini test edebilirsiniz. Kısacası arkadaşlarınızla eğlenmek için veya birçok farklı sebepten dolayı WhatsApp’tan boş mesaj gönderebilirsiniz.

WhatsApp Boş Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır ?

WhatsApp üzerinden boş mesaj göndermek için yazımızın devamındaki adımları uygulayabilirsiniz. Birkaç adımda gerçekleştirebileceğiniz bu işlem oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor.

WhatsApp Üzerinden Boş Mesaj Gönderme

  • İlk olarak ( ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏) parantez içerisinde bulunan görünmeyen karakterleri üzerine basılı tutarak kopyalamanız gerekiyor.
  • Boş mesaj kopyala işleminden sonra WhatsApp uygulamasını açarak boş mesaj göndereceğiniz kişi veya gruba tıklamalısınız.
  • Ardından az önce kopyaladığınız görünmez karakterleri mesaj kısmına yapıştırdıktan sonra mesajı gönderebilirsiniz. WhatsApp boş mesaj gönderme işlemi basitçe bu şekilde yapılabiliyor.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. elinize sağlık işe yarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.