İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Spotify Premium Nasıl Alınır?

Spotify Premium Nasıl Alınır?
+ - 0

Spotify’ı kullanmak ücretsiz olmakla birlikte, ücretsiz hesapları olan kullanıcılar, masaüstü ve mobil cihazlarda uygulama içi reklamları dinlemeli ve göstermelidir. Reklamsız dinlemek istiyorsanız, küçük bir aylık ücret karşılığında Spotify Premium’a kaydolabilirsiniz.

🎤 Spotify Premium Ne Kadar?

Spotify bireysel premium paketi 1 ay boyunca 17,99 TL olarak belirlendi. Spotify Duo paketi aylık 23,99 TL’dir ve aynı anda 2 kişi tarafından kullanılabilir. Spotify Aile paketi aynı anda 6 hesap kullanmanıza olanak tanır ve fiyatı aylık 29,99 TL’dir. Aksine Spotify öğrenci paketi adından da anlaşılacağı gibi üniversite öğrencilerine özel bir paket olup fiyatı 8,99 TL’dir.

🎶 Spotify Premium Üyeliği Alma (Ücretsiz) 

  1. İPhone’unuzun ana ekranında, başlatmak için istediğiniz web tarayıcı uygulamasının simgesini bulun ve dokunun.
  2.  Telefonunuzun web tarayıcısında https://www.spotify.com adresine gidin, ekranın sağ üst köşesindeki üç çubuğa dokunun, “Giriş yap”a dokunun ve günlüğe girmek için Spotify kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. yer.
  3. Giriş yaptıktan sonra, ekranın üst kısmındaki Hesap Özeti menü çubuğuna ve beliren açılır menüden “Abonelikler”e dokunun.
  4. Bir sonraki ekranda Spotify Premium’un ücretsiz deneme sürümünü alacaksınız. Premium sürümü 30 gün boyunca ücretsiz denemenizi sağlar; daha sonra öğrenci hesabına başvururken aylık 9,99 TL veya 17,99 TL abonelik ücreti alınacaktır. “Ücretsiz Premium Deneyin”e tıklayın.
  5. Ödeme ekranına kredi kartı bilgilerinizi girin veya bu yöntemle ödeme yapmak için PayPal’ı seçin. Ardından Spotify Premium’a abone olmaya başlamak için 30 Günlük Denemeyi Şimdi Başlat’a tıklayın.

Spotify Premium aboneliğinizin keyfini çıkarmaya başlamak için, App Store’dan Spotify uygulamasını indirmeniz ve normal belgelerinizle oturum açmanız yeterlidir. Giriş yaptıktan sonra reklamsız dinleyebilirsiniz. Çok basit görünüyorsun!

Yazar Hakkında

Türkiye'de bilim ve teknoloji alanında birçok yeniliği daha yakından takip edebilmeniz için kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek teknolojiaraci.com'u kurdum.

Yorum Yap