1. Ana Sayfa
  2. Android
Trendlerdeki Yazı

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
+ - 0

Merhaba teknolojiaracı ailesi bugün sizlerle snapchat silinen fotoğrafları geri getirme nasıl yapılır? bundan bahsedeceğim.

Android telefonunuzda yanlışlıkla snapchat’te yer alan fotoğraflarınızı mı sildiniz? silinen fotoğraflarınızı geri almanın güvenli yolunu mu arıyorsunuz? endişelenmeyin çözüm oldukça basit.

Snapchat uygulamasının sağladığı temel özellikler fotoğraf, video çekebilmenizi sağlayan popüler sosyal medya aracıdır. Ve ayrıca gönderilerinizi başka bir kişiye gönderebilirsiniz. Bir kötü özelliği var ki gönderileriniz 24 saat içerisinde siliniyor.

Peki bu silinen snapchat fotoğraflarınızı nasıl geri getirebiliriz. Sizlere 4 basit yöntemle silinen fotoğraflarınızı geri getirmede yöntemlerinden bahsedeceğim.

Yöntem 1: Önbelllek den Silinen Fotoğraflarınızı Kurtarma

Android telefonların en iyi özelliklerinden biri her uygulama için önbellekte tutmaları harika bir detay. Android Cihazınızda bulunan tüm dosyaların bir uzantısını kaydeder. Önbellek dosyaları depoda bulunsa da dosyaların kopyalanmasını önlemek için ana klasörde görünmez. snapchat silinen fotoğrafları geri getirmeden önce önbellekten kurtarmayı deneyin.

Silinmiş Snapchat Fotoğraflarını Bilgisayarsız Android’i Kurtarmak İçin:

  1. Dosya Yöneticisini açın ve “Android” adlı bir klasörü tıklayın.
  2. Daha fazla “Veri” klasörünü açın ve com.snapchat.android klasörünü bulun.
  3. Klasörde, videolarınızın ve fotoğraflarınızın depolandığı bir “Önbellek” klasörü bulacaksınız.
  4. Ardından Received_image_snaps klasörünü açın. Açın ve fotoğraflarınızı Android telefonunuza geri alacaksınız.

Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme

Yöntem 2: Drive’da Android’de Silinmiş Snapchat Fotoğraflarını Kurtar

Fotoğraflar android önbellek klasörü bulunmuyorsa google drive da bulabilirsiniz. Android cihazların çoğunun telefonlarında otomatik senkronizasyon vardır. Otomatik senkronizasyonu etkinleştirdikten sonra telefonunuzu buluttaki tüm fotoğraflarınızın yedeğini oluşturur. Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Google Drive android cihazlar için en iyi bulut yedekleme sistemidir.

Google Drive’dan Snapchat Fotoğraflarını Almak İçin:

  1. Geçerli kimlik bilgilerini kullanarak Google hesabınızda oturum açın.
  2. En son yedekleme klasörüne dokunun veya sürücüdeki fotoğrafları açın. Son yedekleme sırasında mevcut olan tüm fotoğraflarınızı ve Snapchat’ınıza yüklediğiniz fotoğrafları gösterecektir.
  3. Kurtarmak istediğiniz fotoğrafları seçin > Fotoğrafları Android cihazınızdan kurtarmak için geri yükleme seçeneğini seçin.

Yöntem 3: Photo Recovery Tool ile Android’de Snapchat Fotoğraflarını Kurtar

Silinen Snapchat fotoğraflarınızı yukarıdaki 2 yöntem ile hala bulamadınız mı? Diğer yöntemi deneyin. İşte silinen fotoğraflarınızı geri almanız için snapchat fotoğraf kurtarma aracı olan PhoneRescue kullanarak fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz.

  1. En yüksek başarı oranıyla milyonlarca Android kullanıcısının Snapchat fotoğrafları da dahil olmak üzere silinen veya kaybolan verileri kurtarmasına yardımcı olur.
  2. Ayrıca Snapchat fotoğraflarını kurtarmadan önce önizleyebilir ve en çok kurtarmayı tercih ettiğiniz Snapchat fotoğraflarını seçebilirsiniz.

Android için PhoneRescue uygulaması ile Android’de Snapchat Fotoğraflarını Kurtarmak için:

Adım 1: Telefonunuzda Android için PhoneRescue’yu Ücretsiz İndirin > Açın.

 

Adım 2. Android telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlayın> Diğer dosya kategorilerinin işaretini kaldırın ve Yalnızca Fotoğraflar kategorisini işaretleyin> Devam etmek için İleri düğmesini tıklayın.

Adım 3: Kurtarmak istediğiniz silinmiş Snapchat fotoğraflarını önizleyin ve seçin > Şimdi geri almak için Kurtar düğmesini tıklayın.

 

Not:  Ayrıca Varsayılan olarak Yalnızca Gözlerime Kaydet seçeneğini etkinleştirebilirsiniz; Snapchat fotoğrafları ve videoları otomatik olarak Yalnızca Gözlerim’de saklanır.

 

 

Yazar Hakkında

Türkiye'de bilim ve teknoloji alanında birçok yeniliği daha yakından takip edebilmeniz için kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek teknolojiaraci.com'u kurdum.

Yorum Yap