İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Snapchat Puan Arttırma Yöntemleri

Snapchat Puan Arttırma Yöntemleri
+ - 0

Snapchat puan arttırma yöntemleri ile Snap puanınızı arttırabilirsiniz. Böylece Snapchat’ten bazı ödüller kazanabilirsiniz.

Birçok uygulamada kullanıcıların ulaşabilecekleri bazı ödüller bulunuyor. Kullanıcıların bu ödüllere ulaşabilmeleri için belli şartları yerine getirmeleri gerekiyor. İşte Snapchat uygulamasında da böyle bir sistemin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden birçok kişi Snapchat puanını yükseltmek için bazı yöntemler araştırıyor.

Çünkü kullanıcılar, Snapchat puanını hızlıca yükselterek hedeflerine daha hızlı ulaşmak istiyorlar. Bizde bu yüzden yazımızda Snap puanını arttırma yöntemlerinden bazılarına değinmeye çalışacağız. Böylece Snapchat puanınızı arttırarak hedefinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün olacak.

Snapchat Puanı Nedir?

teknolojiaraci-snapchat-puan-arttırma-yontemleri-snapchat-puan-neye-gore-artarSnapchat puanı, uygulamayı kullanırken kazanabileceğiniz puanlardır. Uygulamada ne kadar aktif olup bir işlem yaparsanız, o kadar çok puan kazanabilirsiniz. Bu puanları kazandıktan sonra bazı ödüllere sahip olabilirsiniz. Eğer sizde Snap puanınızı arttırarak ödüllerden birisini açmak istiyorsanız, yazımıza göz atabilirsiniz.

Snap Puanı Neye Göre Artar ?

Snap puanı, aslında yaptığınız işlemlere göre artıyor. Uygulamada ne kadar aktif olursanız ve ne kadar çok işlem yaparsanız puan kazanma şansınız o kadar çok oluyor. Örneğin, ne kadar çok Snap gönderirseniz sizin için o kadar iyi.

Snapchat Puan Hilesi Var mı?

Snapchat puan hilesi diye bir şey olduğunu söyleyemeyiz. Ancak Snap puanınızı arttırmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bizde sizlere bu yöntemlerin bazılarından bahsetmeye çalışacağız. Böylece Snap puanınızı arttırabileceksiniz.

Snap Atmadan Snap Puanı Yükselir mi ?

Snap atmadan Snapchat puanını yükseltebilmek mümkün. Çünkü açtığınız her bir Snap için bir puan alabiliyorsunuz.

Snap Puanı Mesajla Artar mı ?

Snap puanının yazılı mesajla arttığını söyleyemeyiz. Ancak arkadaşlarınıza gönderdiğiniz her bir Snap için bir puan kazanabilirsiniz.

1 Snap Kaç Puan ?

Snapchat uygulamasında paylaştığınız her bir Snap size 1 puan kazandırıyor. Yani ne kadar çok Snap paylaşırsanız sizin için o kadar iyi.

Snapchat Puan Arttırma 2022

Snap Puanı Arttırma

Sık Sık Snap Gönderin

Snapchat puanı kazanmak için arkadaşlarınıza sık sık Snap gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz her Snap size 1 puan kazandırır. Aynı anda birden fazla kişiye toplu Snap göndererek daha hızlı şekilde puan kazanabilirsiniz. Eğer Snapchat’i birkaç gün kullanmadıysanız, belli bir süre sonra gönderdiğiniz ilk Snap size altı puan kazandıracaktır.

Okunmamış Snap’leri Açın

Okunmamış Snap’leri açtığınızda, açtığınız her bir Snap için bir puan kazanırsınız. Yani diğer kullanıcıların Snap’lerini açarak puan kazanabilmeniz mümkün.

Yeni Hikayeler Paylaşın

Snapchat’te yeni hikayeler paylaşmanızda puan kazanmanızı sağlar. Hikayenize eklediğiniz her bir Snap, size yeni bir puan kazandıracaktır. Bu yüzden Snapchat’te sık sık hikaye paylaşarak da puan kazanmayı deneyebilirsiniz.

Bol Bol Arkadaş Ekleyin

Snapchat’te arkadaşlık istekleriniz onaylandığında veya siz bir arkadaşlık isteğini onayladığınızda genellikle 1 puan kazanırsınız. Bu yüzden Snapchat puan arttırma yöntemi olarak yeni arkadaşlar eklemeyi vs. deneyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap