İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PUBG Oynarken Kasmayan Ucuz Telefonlar

PUBG Oynarken Kasmayan Ucuz Telefonlar
+ - 0

PUBG oynarken kasmayan ucuz telefonlar arayanlar için güzel bir haberimiz var. Yazımızda PUBG için uygun fiyatlı telefonlar bulabilirsiniz.

PUBG, şüphesiz senelerdir en çok oynanan battle royale oyunlarından bir tanesi. Seneler önce piyasaya sürülen bu oyun, özellikle ilk çıktığında oyuncular tarafından çok sevilmişti. Oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran PUBG’yi oynayan oyuncu sayısı günümüzde de oldukça fazla.

Günümüzde hala oldukça popüler olan bu oyun, PUBG mobile sürümüyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Özellikle ülkemizde oldukça fazla kişi telefondan PUBG oynamak isteyebiliyor. Bu yüzden PUBG 30 FPS veren telefonlar ve PUBG 45 FPS veren telefonlar birçok kişi tarafından araştırılabiliyor.

Kasmadan PUBG Mobile Kaldıran Telefonlar

PUBG oynarken kasmayan ucuz telefonlar arıyorsanız, yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Ancak listemize geçmeden önce önemli bir detaydan bahsetmek istiyoruz. Sizin de bileceğiniz üzere PUBG Mobile genel olarak yüksek donanım isteyen bir oyun.

Eğer PUBG 60 FPS veren ucuz telefonlar arıyorsanız, biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü bu oyunu çok rahat bir şekilde oynamak için güçlü bir telefona ihtiyacınız var. Yani çok ucuz bir telefonla hiç kasmadan PUBG oynamanız çok zor. Bu yüzden listemizdeki telefonların buna göre hazırlandığını belirtmek istiyoruz. Listemizde genel olarak fiyat performans anlamında güçlü telefonlar yer alacak.

PUBG Kaldıran Telefonlar Ucuz

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

teknolojiaraci-pubg-oynarken-kasmayan-ucuz-telefonlar-xiaomi-redmi-note-8-pro

PUBG için ucuz telefonlar listemize güçlü özelliklere sahip Xiaomi Redmi Note 8 Pro ile başlamak istiyoruz. Özellikle PUBG Mobile gibi güçlü mobil oyunlar oynamak istiyorsanız, bu telefonu tercih edebilirsiniz. Çünkü bu telefon PUBG Mobile dahil birçok güçlü oyunu oldukça akıcı bir şekilde oynatabilecek özelliklere sahip.

POCO X3 NFC

teknolojiaraci-pubg-icin-ucuz-telefon-poco-x3-nfc

PUBG oynarken kasmayan ucuz telefonlar listemize POCO X3 NFC ile devam etmek istiyoruz. Bu telefon, fiyat performans olarak en güçlü telefonlar arasında rahatlıkla gösterilebilir. Fiyatına göre harika özellikle sunan POCO X3 NFC, PUBG Mobile gibi oyunları oldukça rahat bir şekilde oynatabiliyor.

Xiaomi Redmi Note 9S

teknolojiaraci-pubg-icin-ucuz-telefonlar-xiaomi-redmi-note-9s

PUBG Mobile için uygun fiyatlı bir diğer telefon Xiaomi Redmi Note 9S olarak gösterilebilir. Birçok oyunu rahatlıkla oynatan bu telefonda PUBG Mobile oyununu da rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yani genel olarak oldukça uygun fiyatlı olan bu telefon, PUBG Mobile için tercih edilebilir.

Honor 9X

teknolojiaraci-pubg-mobile-ucuz-telefon-honor-9x

PUBG için uygun fiyatlı telefon arayanlar için listemizde Honor 9X modeline de yer vermek istiyoruz. Fiyatına göre oldukça ideal özellikle sunan bu telefon, listemizdeki diğer telefonlar gibi birçok oyunu rahatlıkla oynatabiliyor. Yani eğer PUBG Mobile dahil birçok oyunu rahat bir şekilde oynamak istiyorsanız, bu telefona da göz atabilirsiniz.

Honor 9X modeliyle birlikte PUBG oynarken kasmayan ucuz telefonlar listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizde bu telefonlardan birisini tercih ederek PUBG Mobile dahil birçok oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap