İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

PDF Dosyası Word Çevirme Nasıl Yapılır?

PDF Dosyası Word Çevirme Nasıl Yapılır?
+ - 0

Bir PDF dönüştürücü araç kullanarak PDF dosyası Word çevirme yapabilirsiniz. Böylece PDF dosyalarınızı Word üzerinde açabilirsiniz.

PDF dosyalarının tarayıcı üzerinde kolayca açılabiliyor olması elbette güzel bir şey. Ancak birçok kişi bazı sebeplerden dolayı PDF dosyalarını farklı bir dosya türüne çevirmek isteyebiliyor. Örneğin, bazı kişiler PDF dosyasını rahat bir şekilde görüntüleyip düzenlemek için Word’e dönüştürmek isteyebiliyor.

PDF dosyalarını Word’e dönüştürerek Microsoft Office Word programında rahatça açabiliyorsunuz. Daha sonra Word üzerinde dosyayı istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Bu yüzden en iyi PDF yi Word’e çevirme programı hangisi diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu işlem online olarak yapılabildiği için buna hiç gerek yok.

PDF Dosyalarını Düzenlemek için Word’e Çevirebilirsiniz

teknolojiaraci-pdf-dosyasi-word-cevirme-pdf-to-word-cevirme

PDF dosyası Word çevirme, özellikle dosya düzenlemek isteyenler için çok büyük önem taşıyor. Çünkü sizin de bileceğiniz üzere PDF dosyalarını düzenlemek biraz zor olabiliyor. Ancak Word programında birçok dosyayı kolayca düzenleyebiliyorsunuz.

Microsoft Office Word sayesinde yazıların rengini değiştirmekten tutun tablo oluşturmaya kadar birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede dosyaları istediğiniz şekilde düzenlemeniz daha kolay olacaktır. İşte bu sebeple PDF dosyalarını Word’e çevirebilirsiniz. Daha sonra bu dosyaları Word üzerinde açarak istediğiniz düzenlemeleri rahatça yapabilirsiniz.

PDF Dosyası Word Çevirme Ücretsiz

PDF dosyasını Word’e çevirerek rahatça düzenlemeler yapabilirsiniz. Online PDF to Word dönüştürücü arıyorsanız, yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Çünkü yazımızda programsız PDF to Word çevirme işleminden bahsetmeye çalışacağız. Bu işlem ücretsiz şekilde yapılabiliyor. Ancak bazı sınırlamalardan kurtulmak ve sınırsız şekilde dosya dönüştürme yapmak için bazı ücretli planlardan birisini satın almanız gerekiyor.

PDF to Word Online

  • Bu işlem için ilk olarak buraya tıklayarak PDF to DOC işlemini yapacağınız siteye gidin.
  • Sonrasında karşınıza gelen ekranda ‘Dosyaları Seçin’ butonuna tıklayın ve açılan pencereden Word’e çevirmek istediğiniz PDF dosyasını çift tıklayarak seçin.
  • Dosyayı seçtikten sonra karşınıza gelen ‘Dönüştür’ butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın.
  • Dönüştürme işlemi bittikten sonra dönüştürülen dosyanın sağ tarafından ‘indirme’ yazılı butona tıklayarak dönüştürdüğünüz dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PDF dosyası Word çevirme işlemi ücretsiz ve online olarak bu şekilde yapılabiliyor. Eğer Word yerine PDF Excel çevirme yapmak istiyorsanız, online PDF to Excel başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap