1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix Benzeri Ücretsiz Film İzleme Sitesi Tavsiyesi

Netflix Benzeri Ücretsiz Film İzleme Sitesi Tavsiyesi
+ - 0

Netflix benzeri ücretsiz film izleme sitesi arayanlar mevcut. Ancak böyle bir site bulmak elbette hiç kolay değil.

Netflix, son zamanlarda oldukça fazla ses getiren bir platform. Netflix’in geçtiğimiz senelerde daha popüler olması, aslında birçok firmayı hareketlendirdi.  Çünkü birçok firma Netflix’in pazar payındaki büyüklüğüne kayıtsız kalamadı ve kendi film/dizi platformlarını oluşturmaya karar verdi.

Ancak hala pazar payında Netflix’in büyük bir paya sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İçerisinde oldukça fazla içerik bulunduran bu ünlü platform, oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Ancak bazı kişiler Netflix’e kişisel sebeplerden dolayı ücret ödemek istemeyebiliyorlar. Örneğin, sırf 1-2 içerik için aylık ücret ödemek bazı kişilere saçma gelebiliyor.

Netflix Platformunda Tüm İçerikler Mevcut Değil

Netflix benzeri ücretsiz film izleme sitesi tavsiyesinden önce önemli bir konuya değinmek istiyoruz. Birçok kişinin Netflix’e ücretsiz bir alternatif arıyor olmasının ana sebeplerinden birisi bu olabilir. Netflix platformu, her ne kadar büyük bir platform olsa da içerisinde tüm dizi, film ve programları bulundurmuyor.

Yani bu platforma aylık ücret ödeyen kişiler sadece platformun içerisinde bulunan içerikleri izleyebiliyorlar. İşte bu noktada kullanıcılar platformda olmayan bir içeriği izlemek için farklı platformlardan birisine ücret ödemek zorunda kalabiliyorlar.

Örneğin, Netflix platformunda bulunmayan bir içeriği izlemek için kullanıcıların Amazon Prime Video gibi diğer içerik platformlarına ücret ödemeleri gerekebiliyor.

Aslında birçok kişinin ücretsiz olarak Netflix benzeri platformlar aramasının en büyük sebeplerinden birisi bu. Kullanıcılar, her platforma ayrı ayrı para ödemek yerine film ve dizilere tek bir platformdan erişmenin bir yolunu arıyorlar.

İngilizce ve Yasal Netflix Benzeri Ücretsiz Film İzleme Sitesi Tubi

teknolojiaraci-netflix-benzeri-ucretsiz-film-izleme-sitesi-tubiİnternetten ücretsiz film ve dizi izleme siteleri bulmak oldukça kolay. Ancak ücretsiz sitelerde genelde can sıkıcı reklamlar olabiliyor. Örneğin, bir filmi izlemeye çalışırken karşınıza ne olduğu bilinmeyen birçok reklam çıkabiliyor.

İşte bu yüzden yazımızda reklamsız ve ücretsiz, Türkçe içerikler bulunduran bir film ve dizi izleme sitesi arıyor olabilirsiniz. Ancak ne yazık ki böyle bir site tam olarak mevcut değil. Çünkü neredeyse her ücretsiz Türkçe film izleme sitesinde oldukça fazla tehlikeli reklam mevcut.

Ancak İngilizce alternatif arayanlar bu yönden biraz daha şanslı. Çünkü Netflix’e İngilizce alternatif arayanlar için Tubi gibi az reklamlı film izleme siteleri mevcut. Tubi TV içerisinde sayısızca dizi, film ve anime gibi içerikler mevcut.

Ayrıca Tubi, her ne kadar reklamlı bir platform olsa da, genel olarak rahatsız edici yasa dışı reklamlar bulundumuyor.  Böylece Netflix çakması site olarak tanımlayabileceğimiz Tubi’den istediğiniz içeriği ücretsiz bir şekilde rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Tubi’nin Android ve iOS uygulamasının da bulunduğunu belirtelim. Yani eğer kendinize Netflix benzeri İngilizce ücretsiz bir film ve dizi izleme sitesi arıyorsanız, Tubi’yi kesinlikle denemelisiniz.

Bu yazımızda sizler için İngilizce Netflix benzeri ücretsiz film izleme sitesi Tubi’den kısaca bahsetmeye çalıştık.

Yazar Hakkında

Yorum Yap