1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Takip Etmeden Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Takip Etmeden Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi
+ - 0

Instagram gizli hesap görme sitesi Postegro Lili web sayesinde birçok gizlenmiş profili görebilmeniz mümkün. Ayrıca bu işlem oldukça kolay.

Instagram’da hesap gizleme özelliği sayesinde kullanıcılar profillerini gizleyebiliyorlar. Profil gizleme özelliği sayesinde profilinizi sadece sizi takip eden kullanıcılar görebiliyor. Yani siz bir kişinin takip isteğini onaylamadığınız sürece, o kişi sizin profilinizi göremiyor.

Ancak bu durum sizin içinde geçerli. Başkasının gizlenmiş profilini görebilmeniz için doğal olarak o kişinin takip isteğinizi kabul etmesi gerekiyor. Eğer takip isteğiniz kabul edilmezse, gizlenmiş profili görebilmeniz normal şartlarda mümkün değil. Ancak Instagram’da takip etmeden profili görme sitesi sayesinde, gizlenmiş profilleri takip etmeden de görebilmeniz mümkün.

Instagram Kapalı Profil Görme Hilesi Var mı?

teknolojiaraci-instagram-gizli-profil-gorme-sitesi-lili-web-postegro-appYazımızda bahsedeceğimiz Instagram gizli hesap görme sitesi Postegro Lili web sayesinde gizlenmiş profilleri takip etmeden görebiliyorsunuz. Ancak buna tam olarak hile denemez. Yazımızda bahsedeceğimiz site sayesinde birçok gizlenmiş Instagram profilini takip etmeden görebilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik bu işlemi gerçekleştirmek hiç zor bir şey değil. Instagram hesap gizliliği kırma işlemiyle gizlenmiş hesapları görmek için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması Var mı?

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması iOS ve Android kullanıcıları tarafından aranabiliyor. Kullanıcılar mobil cihazlarına uygulama yükleyerek Instagram’da ki gizli profilleri takip etmeden görmeyi deneyebiliyorlar.

Elbette zaman zaman bu tür kapalı profilleri gösteren uygulamalar bulunuyor. Ancak bu tür uygulamalar bir anda kapanarak ortadan kaybolabiliyorlar. Bu yüzden aslında bu tür uygulamalardan uzak durmak çok daha iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca yazımızın devamında bahsedeceğimiz yöntem sayesinde uygulama kullanmadan gizlenmiş profilleri görebilmeniz mümkün.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Sitesi Ücretsiz Postegro

Takip Etmeden Profili Görme Sitesi Postegro Lili Web

Web Lili Postegro sitesi sayesinde Instagram’da kapalı hesapları bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan görüntüleyebilirsiniz. Postegro Lili web, Instagram’da gizlenmiş profilleri takip etmeden görebilmenize yarayan bir site olarak tanımlanabilir.

Zaman zaman site adresi değişse bile bu platform, güncel olarak hizmet vermeye devam ediyor. Site adresi değiştiği için bazı kullanıcılar Postegro kapandı mı diye düşünebiliyorlar. Bu yüzden yazımızın devamında sizlere Postegro web platformunun güncel adreslerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Ancak olurda Postegro platformuna erişim sağlayamazsanız, bir VPN kullanmayı ile platforma erişmeyi deneyebilirsiniz. Platforma VPN ile erişim sağlayabildiyseniz, hesabınıza giriş yaparak gizli profilleri takip etmeden görmeyi deneyebilirsiniz.

Postegro Yeni Site

  • https://web.Lili-app.net/

Instagram gizli hesap görme sitesi Postegro platformuna güncel olarak bu adresten erişilebiliyor. Ancak bu adresin zamanla değişebileceğini belirtmemizde fayda var.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap