İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

En İyi Xbox One Oyunları 2021

En İyi Xbox One Oyunları 2021
+ - 0

Merhaba teknoloji aracı ailesi en iyi Xbox One oyunları, daha ucuza konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. 

Bütçenize uygun yeni oyunlara ihtiyacınız varsa o zaman en iyi Xbox One Oyunları size çok az parayla çok fazla eğlence sunmak için buradadır.

Bu listedeki oyunlardan bazıları her zaman uygun fiyatlı olmuştur. Çünkü bağımsız geliştiriciler tarafından yapılan daha küçük projelerdir. Sınırlı ölçeklerini başka yerde bulamayacağınız yenilikçi fikirlerle telafi ediyorlar. Diğerleri bir zamanlar tam fiyatlı AAA oyunlarıydı artık piyasadaki en sıcak oyun olmasalar da bu genel kalitelerini düşürmüyor.

Artık Xbox Serisi (ve PS5 de) mevcut, büyük olasılıkla yeni nesil donanıma geçmeyi planlıyorsunuz. Ancak bu yeni konsollar ve lansman başlıkları oldukça pahalıdır. Şimdi bir bütçeyle oyun oynayın. Böylece yeni konsolu karşılayabilirsiniz ve daha sonra bazı oyunlar akıllıca bir hareket olur.

En ucuz Xbox One oyunları nelerdir?

Sakin bir şey arıyorsanız Snake Pass veya Untitled Goose Game gibi bir bulmaca oyunu sizin için iyi olabilir. Adsız Kaz Oyunu kesinlikle daha eğlenceli bir oyundur ve oynaması çok daha rahattır. Snake Pass ise yılan hareketinin giriş ve çıkışlarını öğrenmeyi içeren çok benzersiz bir mücadeledir.

Akıllı yazı ve yedek hikaye ile Firewatch ve Afterparty, anlatıya dayalı deneyimler arayan oyunculara uyacak. Bir sonraki hedeflerinizi aramak için oyun dünyasında seyahat ederek etkileşim kurmanın hala yolları var, ancak bunlar başlangıçta video oyunlarının ne olduğunu tanımlayan arcadey deneyimlerinden ziyade kitapların ve TV şovlarının peşinden koşan oyunlardır.

Superhot: Mind Control Delete ve My Friend Pedro, mekanik açıdan derin oyunlar için seçimlerimizdir. Bu oyunları saatlerce oynayabilir ve yine de nasıl geliştirileceğini öğrenebilirsiniz, ucuz bir Xbox One oyunu arayan oyuncular için gerçekten sıkışıp kalabilecekleri ve liderlik tablolarında tırmanabilecekleri mükemmel.

Hemen satın alabileceğiniz en iyi Xbox One oyunları

1. Wilmot’un Deposu

Wilmot’s Warehouse ile sipariş yerine getirmeyi eğlenceli hale getirin. Büyük bir boşlukla ve organize edilecek bazı ürünlerle başlıyorsunuz. Sonra hazır olduğunuzda, iş arkadaşlarınıza vermek için bu ürünleri toplamanız istenecektir. Daha sonra bazı tanıdık ve yeni öğelerden oluşan bir teslimat alırsınız ve döngü yeniden başlar.

Microsoft Store’da 14,99 $ / 12,49 £ fiyatla alınabilir

En İyi Xbox One Oyunları

2. Carrion

Çoğu korku oyununda canavarı çaresizce yenmeye çalışan güçsüz bir insansınız. Bu oyunda sen bir canavarsın ve bunda korkunç bir kızıl lekesin.

Hapsedildiğiniz tesisten kaçarken, personeli yemeye çalışırken duvarların ve tavanların etrafında geziniyor olacaksınız. Yeterince insan eti tüketirseniz büyüyebilir ve daha fazla güç kazanabilirsiniz. Yine de savunmasız olacaksınız, bu yüzden gölgelere bağlı kalmak ve yerden uzaklaşmak önemli bir strateji olmaya devam edecek.

Oyun, ‘metroidvania’ türü ile bazı özellikleri paylaşıyor. Bu, keşfetmenin yapacağınız başka bir önemli şey olduğu anlamına gelir, yeni güçlerinizi giderek daha fazla komplekse erişmek için kullanırsınız. Bu, çok fazla seyahat anlamına gelir, ancak bu sadece daha fazla dokunaç tahrikli hareket ve korkan kırılgan insanların yemesi anlamına gelir.

Microsoft Store’da 19,99 $ / 16,74 £ fiyatla alınabilir

En İyi Xbox One Oyunları

 

3. Lair of the Clockwork God

İki klasik oyun türü, bu platform işaretle ve tıkla hibritinde tek bir oyun haline geliyor. Ben olarak, bulmacaları çözmek için diğer eşyalarla birleştirmek için eşyalar ararken, Dan olarak ilerlemek için etrafta zıplayacaksınız. İki arkadaş kendi ayrı maceralarını yaşıyor ancak çıkmaza girdiğinizde her biri diğerine yardımcı olabilir.

Ama bütün bunların yardımı ne? Dünyanın sonunu defalarca durdurmak ve bir robota duyguları nasıl hissedeceğini öğretmek için aptalca bir arayış. Oyunlar hakkında çok sayıda özbilinçli şaka içeren saçma ve hicivli mizahtan hoşlanıyorsanız, bu tür yazımı daha iyi yapan herhangi bir şey bulmakta zorlanacaksınız.

Microsoft Store’da 19,99 $ / 16,74 £ fiyatla alınabilir

En İyi Xbox One Oyunları 2021

4. Superhot: Zihin Kontrolü Silme

Orijinal Superhot – zamanın yalnızca siz hareket ettikçe ya da saldırdıkça ilerlediği bulmaca / FPS – harika bir oyundur, ancak şimdi dört yıl sonra Mind Control Delete biçiminde devam filmimiz var. Yeni silahlar ve oynanacak farklı ortam türleri gibi geliştirmelerin yanı sıra oyunun çalışma biçiminde çok daha büyük değişiklikler içeriyor.

Artık öldürmeleri ne kadar süreyle bir araya getirebileceğinizi ve mermilerden, bıçaklardan ve keskin olmayan nesnelerden kaçabileceğinizi görmek için oyunu sonsuz modda oynayabilirsiniz. Denemek için yeni bir ‘çekirdek’ serisi de var; oynamayı düşünme şeklinizde büyük değişiklikler yapan yeniden kullanılabilir özel güçler. Bir dizi seviyede ilerledikçe, kendinizi daha da yükseltme şansı elde edersiniz ve her seansı her zamankinden daha benzersiz kılarsınız. Ve tabii ki, oyunun arka planda oynadığı garip meta-anlatısı hala var ve bu garip siyah, beyaz ve kırmızı simülasyonda neden olduğunuzu merak ediyorsanız bağlam sağlar.

Microsoft Store’da 24,99 ABD Doları / 19,99 £ fiyatla satın alınabilir

Xbox One Oyunları

5. Yes, Your Grace

Krallar, özellikle sihir ve canavarlarla dolu bir fantezi dünyasında yaşıyorsanız, her gün birçok önemli karar vermek zorundadır. Davern Krallığı’nın hükümdarı olarak, tebaanızın ve ailenizin ihtiyaçlarını gidermek ve giderek azalan kaynak miktarıyla kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, yardım sunmak için yanınızda küçük bir grupla, kişisel olarak belirli konularla ilgilenmek için tahtınızı bırakmanız da beklenir.

Tüm tarafları tatmin etmek imkansız olacak, özellikle de mahkemenizdeki soylulardan ya da gelecek mahkemelerde yardımlarının karşılığında ağır bir bedel talep eden yabancı vekillerden yardıma ihtiyaç duyduğunuzda. Ve bir taraf seçtikten sonra, bir sorunu çözmek için başka bir yol denemek için bir kurtarmayı yeniden yükleyemezsiniz. Seçimleriniz oyunun sonuna kadar sizinle birlikte kalacak, birbirleriyle iç içe geçecek ve sizi hikayenizin birkaç olası sonundan birine doğru yönlendirecek. Elbette ki bu, krallığın tüm potansiyel kaderlerini görmek için birkaç kez oynamak zorunda kalacağınız anlamına geliyor.

Microsoft Store’da 19,99 $ / 15,49 £ fiyatla alınabilir

Xbox One Oyunları

Sonuç:

Bir oyundan emin değilseniz, ücretsiz bir demo olup olmadığına bakın. Bu genellikle bir oyunun ilk seviyesidir veya bazı erken seviyelerinin bir parçasıdır ve oyunların ne hakkında olduğunu size en iyi şekilde gösterecektir.

Ne istediğinizi biliyorsanız, ancak olabildiğince çok para biriktirmek istiyorsanız, bu ucuz oyunların daha da ucuzlamasını bekleyerek bir satış bekleyebilirsiniz. Bunlar, genellikle büyük tatillerle birlikte yılda birkaç kez gelir ve bu oyunların fiyatlarının daha da düştüğünü görerek ya paradan tasarruf etmenizi ya da aynı bütçeyle daha fazla oyun almanızı sağlar.

Yazar Hakkında

Türkiye'de bilim ve teknoloji alanında birçok yeniliği daha yakından takip edebilmeniz için kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı hedefleyerek teknolojiaraci.com'u kurdum.

Yorum Yap