1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Bigo Live Para Kazanma – Yayın Yaparak Para Kazanma

Bigo Live Para Kazanma – Yayın Yaparak Para Kazanma
+ - 0

Bigo Live para kazanma birçok farklı şekilde gerçekleştirilebiliyor. Örneğin, resmi Bigo Live yayıncısı olarak para kazanabilmeniz mümkün.

BIGO LIVE ve Twitch gibi platformlar gün geçtikçe daha yüksek noktalara doğru ilerliyorlar. Bu tür platformların kitlesi sürekli olarak artıyor. Elbette izleyici sayısı bu platformlarda oldukça fazla. Ancak birçok kişi, Bigo Live gibi platformlarda nasıl para kazanılacağını merak edebiliyor.

BIGO LIVE’da para kazanmak için birden çok yöntem bulunuyor. Sizde yöntemlerden birisini seçerek para kazanmaya çalışabilirsiniz. Yazımızda kafanızı fazla karıştırmadan bu yöntemlerin bazılarından bahsetmeye çalışacağız. Şimdi burada lafı daha fazla dolandırmadan sizleri BIGO LIVE hakkında daha fazla bilgi sahibi yapmak istiyoruz.

Bigo Live Para Kazanma Yöntemleri

teknolojiaraci-bigo-live-para-kazanma-yayin-yaparak-para-kazanma

Bigo Live para kazanma için başvurabileceğiniz bazı yöntemler mevcut. Bigo Live para kazanan var mı diye merak ediyorsanız, yazımızın devamındaki yöntemlerle para kazananların olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Resmi Yayıncı Olarak Para Kazanma

BIGO LIVE platformuna resmi yayıncı başvurusu yapabilirsiniz. Eğer resmi yayıncı başvurunuz onaylanırsa, bu platformdan yayın açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Elbette yayıncılıkta net bir Bigo Live maaş sistemi bulunmuyor.

Ancak bu platformda yayın yaparak aylık hedefe ulaştığınızda para kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız para takipçi sayınız, içerik türü ve yayın süresi gibi faktörlere göre değişiklik gösterebiliyor.

Yayın Sırasında Gönderilen Hediyelerle Para Kazanma

BIGO Live’da resmi yayıncı olmasanız bile yayın açarak para kazanabileceğiniz belirtelim. Ancak tabii ki resmi yayıncı olmanın avantajları daha fazla. Yine de resmi yayıncı olmasanız bile, 18 yaşından büyükseniz bu platformda yayın açabilirsiniz.

Daha sonra yayın sırasında size gönderilen hediyeler sayesinde para kazanabilirsiniz. Çünkü bu hediyeleri daha sonra fasulyeye dönüştürebilir ve sonrasında da nakit paraya çevirebilirsiniz. Nakit paraya çevirdikten sonra da BIGO LIVE para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bigo Live 1 Fasulye Kaç TL ?

Bigo Live’da 1 fasulye fiyatından tam olarak bahsedemeyiz. Ancak bu platformda, güncel olarak 210 Fasulye 1 ABD dolarına denk geliyor.

Bigo Live 1 Elmas Kaç TL ?

Bigo Live elmas fiyatları sürekli olarak değişiklik gösterebilir. Ancak bu platformda güncel olarak 23 elmas yaklaşık 8 TL ile satın alınabiliyor. Bigo Live’da 117 elmasın fiyatıysa yaklaşık 40 TL olarak karşımıza çıkıyor.

BIGO LIVE Ajansı Olarak Para Kazanma

Bigo Live’dan para kazanmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem, işe alım görevlisi olarak çalışma. Özellikle daha önceden sanatçı veya influencer gibi tanıdıklarınız varsa, bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Çünkü bu iş için biraz kaynağa ihtiyacınız olacaktır.

BIGO LIVE Ajansı olarak çalıştığınızda, platforma yeni yayıncılar kazandırmaya çalışıyorsunuz. Daha sonra platforma getirdiğiniz her yayıncı için komisyon ve ekstra gelir vs. kazanabiliyorsunuz. Yani bu işte platforma ne kadar çok yayıncı getirebilirseniz sizin için o kadar iyi.

Bazı Bigo Live para kazanma yöntemleri bu şekilde oluşuyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap