İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak ? İşte Detaylar

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak ? İşte Detaylar
+ - 0

Arabalar 4 ne zaman çıkacak sorusu oldukça fazla merak edilebiliyor. Bu konu hakkındaki detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz.

Arabalar serisi şüphesiz oldukça fazla kişi tarafından seviliyor. Seneler önce izleyicilerle buluşan bu animasyon serisinin ilk filmi, beklenenden çok daha fazla sevilmişti. Bu yüzden Arabalar serisinin devam filmleri gelmeye devam etti.

Son olarak geçtiğimiz senelerde karşımıza Arabalar 3 filmi çıkmıştı. Serinin üçüncü filmi olan bu yapımdan sonra birçok kişi Arabalar 4’ün çıkış tarihini merak etmeye başladı. Bu yüzden yazımızda Arabalar serisinin yeni filmini bekleyenler için bu konuya değinmeye çalışacağız.

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak ?

teknolojiaraci-arabalar-4-ne-zaman-cikacak-arabalar-3Arabalar 4 ne zaman çıkacak diye merak eden kişiler, Arabalar 4 çıkış tarihini araştırmak isteyebiliyorlar. Arabalar 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını geçtiğimiz yıllarda film yayınlanmadan önce öğrenmiştik.

Ancak Arabalar 4 için aynı durum geçerli değil. Çünkü bu filmin ne zaman çıkacağı henüz belirsizliğini koruyor. Yeni filmin 2023 yılının başında çıkacağına dair iddialar bulunuyor olsa da henüz kesinleşmiş bir şey bulunmuyor.

Ayrıca bazı iddialara göre bu filmin 2025 yılında vizyona gireceği bile konuşuluyor. Bu yüzden birçok kişi Arabalar 4 fragman videosunu izlemek isteyebiliyorlar. Ancak bu konular hakkında henüz net bir şey bulunmadığını belirtmemizde fayda var.

Arabalar 4 Çıkacak mı ?

Arabalar 4 çıkacak mı sorusunun cevabı henüz net bir şekilde bilinmiyor. Daha önce bu filmin adının Arabalar 4 Son Yolculuk olacağı ve 2025 yılı gibi çıkacağı iddia edilmişti. Hatta iddialara göre bu filmin serinin son filmi olabileceği de söylenmişti. Ancak bu konular hakkında henüz kesinleşmiş bir şey yok.

Arabalar 3 Gişe Hasılatı Beklenenden Düşük

Seneler önce vizyona giren Arabalar 3 filmi, beklenenden düşük gişe hasılatı yapmıştı. Serinin ilk 2 filminin gişe hasılatının oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Arabalar 3 filminin gişe hasılatı, bu 2 yapıma göre biraz düşük kaldı.

Bu yüzden Arabalar filminin yapımcıları Arabalar 4 filmini şimdilik rafa kaldırmış olabilirler. Ancak hiç beklediğimiz bir anda Arabalar 4’ün vizyon tarihi bile açıklanabilir. Yani Arabalar 4 için umutlar tam olarak tükenmiş sayılmaz.

Yazımızda sizler için Arabalar 4 ne zaman çıkacak gibi soruları cevaplamaya çalıştık. Bu filmin çıkış tarihi henüz net şekilde bilinmiyor olsa da umudunuzu kaybetmemenizi öneriyoruz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap