İlginizi Çekebilir
bbl elendi mi
 1. Ana Sayfa
 2. Mobil

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri Neler?

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri Neler?
+ - 0

Apex Legends Mobile sistem gereksinimleri mobil oyuncular tarafından merak edilebiliyor. Bizde bu yüzden yazımızda bu konudan bahsetmeye çalışacağız.

Geçmiş zamanlarda telefondan oyun oynamak pek fazla kişi tarafından tercih edilmiyordu. Çünkü oyuncuların ilgilerini çekecek pek fazla mobil oyun yoktu. Ayrıca cihazlar oyun oynamaya pek müsait değillerdi.

Ancak son zamanlarda birçok kişi telefonlarından oyun oynamayı sever hale geldi. Çünkü artık günümüz telefonlarıyla çok rahat oyunlar oynanabiliyor. Üstelik günümüzde birbirinden kaliteli ve sürükleyici birçok mobil oyun piyasaya sürülüyor.

İşte bu oyunlardan birisi de Apex Legends Mobile. Oldukça dikkat çekici bir oyun olan Apex Mobile, yakın zamanda piyasaya sürüldü. Bu yüzden birçok oyuncu Apex Legends Mobile kaç GB? Gibi soruların cevaplarını merak edebiliyor.

Apex Mobile Ne Zaman Çıkacak Sorusu Cevabını Buldu

teknoloji-araci-apex-legends-mobile-sistem-gerensinimleri-apex-mobile-kac-gb

İlk olarak size Apex Legends Mobile’ın geçtiğimiz yakın dönemde piyasaya sürüldüğünü bildirmek istiyoruz. Yani artık oyunun ne zaman çıkacağını merak etmenize gerek kalmadı. Oyun çıktığı için artık Apex Legends Mobile hangi telefonlarda var yani sistem gereksinimleri neler diye merak ediyor olabilirsiniz.

İşte bizde bu sebeple yazımızda oyunun sistem gereksinimlerini ve yaklaşık kaç GB olduğunu sizlere açıklamaya çalışacağız. Eğer bu popüler oyunu telefonunuzun kaldırıp kaldıramayacağını merak ediyorsanız, yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Apex Legends Mobile Kaç GB ?

Apex Legends Mobile sistem gereksinimleri konusundan önce oyunun boyutundan biraz bahsetmek istiyoruz. Çünkü birçok kişi cihazlarında yeterli boş alan var mı diye oyunun kaç GB olduğunu merak edebilir.

Çok yakın zamanda piyasaya sürülen Apex Mobile boyutu cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ancak oyunun boyutu Android cihazlarda yaklaşık 3 GB olarak karşımıza çıkıyor. iOS cihazlara baktığımızdaysa oyunun yaklaşık 3.5 GB olarak karşımıza çıktığını söylememiz pek yanlış olmaz.

Minimum Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri 2022

Oldukça popüler bir oyun olan Apex Legends Mobile, çıktığı günden beri daha popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Yeni oyunun sistem gereksinimleriyse oldukça ideal gözüküyor. Yani oyuncular bu oyunu birçok cihazdan rahatlıkla oynayabilecekler gibi gözüküyor. Popüler mobil oyun Apex Legends sistem gereksinimleri aşağıdaki şekilde karşımıza çıkıyor.

Minimum Apex Legends Sistem Gereksinimleri

Android Apex Mobile Legends Minimum Sistem Gereksinimleri

 • RAM: En az 3 GB RAM
 • Disk: Yaklaşık 4 GB boş alan
 • Android Sürümü: Androd 6.0 ve üzeri
 • Diğer: Open GL 3.0 veya üstü

İOS Apex Mobile Legends Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İOS Sürümü: iOS 11.0 ve üzeri sürümler
 • Cihaz: iPhone 6S veya üst modelleri
 • İşlemci: Apple A9
 • Disk: En az 4 GB boş alan
 • RAM: Minimum 2 GB RAM

Apex Legends Mobile sistem gereksinimleri genel olarak bu şekilde karşımıza çıkıyor. Eğer cihazınız bu gereksinimleri karşılıyorsa, sizde Apex Mobile oynamaya başlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap